Vandaag precies 36 weken zwanger van ons wonder.. :o)
Vanmorgen om 11.00 mochten we weer naar de vk voor controle en een echo (leuk, leuk, leuk..).. :o)
M'n schoonmoeder is mee geweest omdat ze graag de echo wou filmen.. Eenmaal binnen eerst weer de standaard vragen.. Bloeddruk gemeten, 110/60, nog steeds keurig, Op de weegschaal, 1,5 kg aangekomen in 2 weken tijd, jammer maar helaas, het hoort er nou eenmaal bij en gaat er ook wel weer af..
Of we zelf nog vragen hadden..?? Ja, 2 vragen waaronder de vraag of ik nou wel of niet medisch ben, deze vraag kwam dus bij ons naar boven tijdens de intake van de kraamzorg omdat Menzis dat aan hun hadden doorgegeven.. Ze heeft alles nagelezen in de computer en kan geen reden vinden waarom ik medisch zou moeten zijn, toen vroeg ze waar wil je bevallen..?? Ik zei in eerste instantie in het ziekenhuis omdat ik dat een veiliger idee vind, maar toen we de kosten hoorde hebben we besloten om thuis te bevallen.. Dus als ik het goed begrijp beval je het liefste in het ziekenhuis vroeg ze..?? Ik gaf aan dat ik dat het liefste heb ja, nu gaat ze overleggen met haar collega's of ze me medisch kunnen 'maken' zodat ik toch in het ziekenhuis kan gaan bevallen, de reden hiervan is omdat je moet proberen te gaan bevallen waar je je het prettigst voelt, dit is ook bevoordelijk voor je ontsluiting enz.. Hoor het zodra ze meer weet, duimen dus dat ik medisch word..
Toen was het tijd om op de bank te gaan liggen, eerst gingen we naar het hartje luisteren, m'n schoonmoeder moest toen even een traantje wegpinken, was voor het eerst dat ze het hoorde.. Het hartje klopte weer geweldig.. Eindelijk na 16 weken wachten kregen we weer een echo.. :o) Deze was om te kijken of de kleine meid al echt aan het indalen is en niet per ongeluk in een stuit ligt.. Het eerste wat me opviel is dat ze groot is, maarja logisch, in 16 weken tijd groeien de kleintjes in onze buik erg hard..:o) Als eerste ging ze kijken of ze goed aan het indalen was, en ja hoor, mevrouwtje is keurig aan het indalen.. :o) Super trots natuurlijk.. :o) Ze heeft alles nog even laten zien, een mooi kloppend hartje, een volle blaas enz.. Ik vroeg aan haar, en..?? Is ze nog steeds een meisje..?? Ze ging even voor ons kijken, maar madam hielt haar beentjes strak bijelkaar, paar keer geschud met m'n buik, even gehoest in de hoop dat de beentjes nog wijd gingen, maar nee, ze had er geen zin in.. Lekker eigenwijs dus.. :o) De vk zei, ga er maar vanuit dat ze nog steeds een meisje is en dat ze een eigenwijsje word maar wel een nette dame, want de benen houdt ze bijelkaar.. ;o)
Na de echo hebben we besproken wanneer ik hun moet bellen als bijv. de vliezen breken, wanneer de weeën om de zoveel tijd komen enz.. Ook heeft ze een lijstje meegegeven waar het precies opstaat.. Ze zei ook dat we nu al het vluchtkofferje klaar moeten zetten voor het geval dat.. Heb deze meteen ingepakt toen we weer thuis kwamen..
Vanaf nu elke week op controle bij de vk.. :o)
Wat gaat de tijd toch snel..!!!!! Nu echt nog maar even te gaan en ons super wonder ligt in onze armen.. Word er helemaal warm van als ik eraan denk.. :o)
Liefs,
Jessica. ![]()
reacties (0)